Masaż gorącymi kamieniami                                                                                                                                
 
Endomasaż
 
 

 

 
 

695 809 807

ul. Łąkowa 73 Milanówek
                  masaż 30 min 50 zł
masaż 60 min 90 zł
Masaż Gorącymi Kamieniami ma działanie uspakajające, relaksujące, przeciwbólowe, łagodzi objawy stresu.
Ciepłe kamienie przyspieszają krążenie krwi zwiększając dostarczanie substancji odżywczych oraz dotlenienie skóry, organizm pozbywa się szybciej toksyn, poprawia się napięcie i elastyczność mięśni, co doskonale regeneruje je po długotrwałym wysiłku fizycznym, pomaga eliminować cellulit.
Terapia gorącymi kamieniami rozluźnia napięcie mięśniowe, oraz  wpływa na poprawę elastyczności i jędrności skóry. Masaż koi zmęczone, zestresowane ciało i umysł relaksuje oraz regeneruje całe ciało.  
Zalecenia:
bóle mięśniowe, bóle pleców, problemy z cyrkulacją krwi i limfy,  stres, stany zmęczenia psychofizycznego.    
Rezultaty:
działa uspokajająco i relaksująco, łagodzi objawy stresu, poprawia cyrkulację krwi i limfy,
pomaga zwalczać cellulit, poprawia elastyczność i jędrność skóry, ułatwia wypłukiwanie toksyn.
Przeciwwskazania :
ostre i podostre stany zapalne, nowotwory, tętnicze i żylne zaburzenia krążenia obwodowego,
miażdżyca tętnic, ciężkie choroby serca i układu krążenia, stany po świeżych urazach, zakrzepy i stany po zakrzepowym zapaleniu żył,  zaburzenia czucia, ciąża, nadciśnienie tętnicze,  choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy
 
Endomasaż znany też pod nazwą endermomasaż czy masaż próżniowy to masaż za pomocą, którego pozbywamy się cellulitu i nagromadzonej tkanki tłuszczowej, celem masażu jest modelowanie sylwetki, aktywowanie metabolizmu i stymulowanie uwalniania tłuszczu, rozbijanie złogów tłuszczowych, poprawa napięcia i jędrności skóry (np. zwiotczenia powłok brzusznych, obwisłe ramiona).
 
Endomasaż znalazł również zastosowanie w zabiegach odmładzających na twarz reguluje lokalne otłuszczenia (podwójny podbródek, policzki), poprawia elastyczność i ujędrnia skórę.
Do masażu na twarz wykorzystywane są głowice z klapkami magnetycznymi. Ruch klapek wymuszany jest dzięki regulowanemu na kilku poziomach podciśnieniu. Do wnętrza głowicy zasysana jest fałda skórna, która jest poddawana rytmicznemu oddziaływaniu ruchomych, magnetycznych klapek wspomaganych podciśnieniem.
Masaż ciała wykonywanym przez dwie niezależnie napędzane rolki poruszające się w różnych kierunkach, w połączeniu z podciśnieniem i światłoterapią LED odpowiednio kształtują i masują skórę, powodują maksymalne rozszerzenie naczyń krwionośnych, redukcję zwłóknień, działając relaksująco oraz antystresowo. W ten sposób pobudzane są fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, przez co skóra odzyskuje jędrność.
Zabieg jest wykonywany przez specjalny kostium, który zabezpiecza przed powstawaniem siniaków, szczypaniu skóry oraz zaciąganiu włosów podczas zabiegu. Jest wykonany z bardzo gładkiego-jedwabistego elastycznego materiału ściśle dopasowującego się do ciała.
Rozmiary kostiumów:
M- waga 49-60 kg, wzrost 156-160 cm,
L-waga 61-68kg, wzrost 161-170cm,
XL- waga 69-80 kg, wzrost 171 - 180cm,
cena kostiumu  79 zł

 
 
 
zabieg 3 partie ciała 95 zł / pakiet 10 zabiegów 855 zł 
 zabieg 2 partie ciała 79 zł /pakiet 10 zabiegów 711 zł 
 zabieg 1 partia ciała 65 zł / pakiet 10 zabiegów 585 zł 
 
twarz, szyja, dekolt + peeling kawitacyjny + ampułka i maska 175 zł / pakiet 4 zbiegów 595 zł 
twarz 65 zł, dodatkowo przy zabiegu 55 zł
 
każdy kolejny pakiet z 5% rabatem
 
 
 
 
 

                          
 
 +48 695 809 807                                                                                            Łąkowa 73    05-822 Milanówek
  aga.gabinetkosmetyczny@gmail.com
Copyright ©2018 Aga Gabinet Kosmetyczny, All Rights Reserved.
free website
built with
kopage