Karboksyterapia                                                                                                                                                                                                             
 
Mezoterapia mikroigłowa                                                                                                                                                
 
Mezoterapia igłowa
 
 
 
 
 
 
 
695 809 807
ul. Łąkowa 73 Milanówek
Mezoterapia mikroigłowa
To skuteczny zabieg odmładzający, opiera się na zwiększaniu penetracji składników aktywnych oraz pobudzaniu naturalnych procesów regeneracyjnych.
 Wskazania do zabiegu: profilaktyka przeciwstarzeniowa, odmładzanie i lifting twarzy, remodeling twarzy- poprawa owalu, niwelowanie rozszerzonych porów, spłycanie zmarszczek i bruzd, wygładzanie blizn i rozstępów, wyrównanie kolorytu i rozjaśnienie przebarwień, zmniejszenie teleangiektazji.
Efekty zabiegu: zwiększanie wchłanialności substancji czynnych przez tworzenie mikrokanalików, odnowa komórkowa – pogrubienie warstw żywych naskórka, indukcja produkcji kolagenu, elastyny, kwasu hialuronowego, rozjaśnienie przebarwień i wyrównanie kolorytu, zmiana struktury skóry – widoczne i długotrwałe odmłodzenie.
Ilość zabiegów w serii 5-1
Częstotliwość zabiegu mikronakłuwania co 7-10 d
Częstotliwość zabiegu mikronakłuwania + kwasy co 10-14 dni
 
Ampułki i koktajle używane do zabiegu:
 
VIPER -  biologiczna ampułka zawierająca Syn®-Ake - kompleks o przeciwzmarszczkowych właściwościach jadu węża oraz nawilżający kwas hialuronowy. Dodatek heksapeptydu mającego działanie zbliżone do botuliny spłyca istniejące zmarszczki.
Cena zabiegu twarz 250 zł / pakiet 4 zabiegów 850 zł    
                               twarz, szyja, dekolt 300 zł / pakiet 4 zabiegów 996 zł  
                                                                                                  

DNA! HELP - biologiczna ampułka zawierająca roślinne DNA regenerujące komórki zniszczone działaniem promieniowania UV, redukuje istniejące zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych a także posiada bardzo silnie właściwości nawilżające. 
Cena zabiegu twarz 250 zł / pakiet 4 zabiegów 850 zł    
                               twarz, szyja, dekolt 300 zł / pakiet 4 zabiegów 996 zł                                                                                                                                                                  

3D LIFT - biologiczna ampułka zawierająca kolagen o właściwościach napinających oraz placentę i jedwab ujędrniające i nawilżające skórę odwodnioną i pozbawioną elastyczności. Dodatek soli chondroityny pochodzenia morskiego wpływa na syntezę nowych włókien kolagenowych.
Cena zabiegu twarz 250 zł / pakiet 4 zabiegów 850 zł    
                               twarz, szyja, dekolt 300 zł / pakiet 4 zabiegów 996 zł  
 
 
 
Koktajle  DIVES MED:
SKINREPAIR - to 40 -składnikowa formuła o wyjątkowo bogatym składzie do silnej rewitalizacji skóry i szybkiej redukcji zmarszczek. 
Koktajl zawiera wszystkie składniki odżywcze do intensywnej stymulacji procesów naprawczych i metabolicznych skóry oraz syntezy kolagenu i elastyny. Dzięki wysokiej zawrtości peptydów biomimetycznych, wzbogaconych w niskocząsteczkowy kwas hialuronowy i liczne metabolity odżywcze preparat zwiększa proliferację ( rozwój silne namnażanie) i metabolizm komórek, niweluje zmarszczki mimiczne i statyczne, silnie nawilża i pojędrnia skórę.
Cena zabiegu:
twarz 250 zł + kwasy 280 zł
twarz + szyja + dekolt 280 zł + kwasy 310 zł
 
ZABIEG RH+zabieg na bazie peptydów z hodowli komórkowej ludzkich adypocytowych komórek macierzystych oraz epidermalnych czynników wzrostu, o działaniu odmładzającym i przebudowującym strukturę tkankową.  
Cena zabiegu twarzy 225 zł,
                               twarz, szyja, dekolt 305 zł
 
Witamina C 20% kwas askorbinowy – wzmacnia elastyczność ścian naczyń krwionośnych, rozjaśnia skórę, chroni włókna kolagenu i elastyny przez degradację, stymuluje ich syntezę, łagodzi podrażnienia i stany zapalne.
Cena zabiegu 185 zł + kwasy 245 zł
 
Terapia biustu -   efekt push up, ujędrnienie i spłycenie drobnych zmarszczek.
Cena zabiegu 195 zł /pakiet 4 zabiegów 686 zł
 
Terapia skóry głowy - terapia zapobiega nadmiernej utracie włosów, hamuje proces ich ścieńczenia, oraz stymuluje ich porost.
Cena zabiegu 180zł / pakiet 4 zabiegów 626 zł
 
 
Częstotliwość zabiegu: 1-2 x w miesiącu , w serii kilku zabiegów 

Cena zabiegu:
twarz   350 zł,                                                                            
twarz + szyja 400 zł,                                                                   
twarz + szyja + dekolt 450 zł,   
skóra głowy 250 zł 
oczy -  200 zł   
  
 
 
Mezoterapia
 
Metoda mikronakłuć skóry połączonych z podawaniem substancji odżywczych, witamin, mikroelementów, środków stymulujących, wzmacniających, które wpływają na poprawę kondycji skóry, mieszków włosowych, czy odmładzaniu skóry.  
 Zabieg w naszym gabinecie wykonujemy  manualnie za pomocą igły o odpowiednio dobranej grubości oraz strzykawki w celu stymulowania naturalnych procesów regeneracji skóry twarzy, szyi, dekoltu.
 Z czasem zauważamy na naszej skórze pojawienie się zmarszczek, utratę jędrności i elastyczności co powoduje że  zmieniają się nasze rysy twarzy. Mezoterapia wychodzi naprzeciw tym nie nieuniknionym efektom starzenia się dzięki czemu możemy opóźnić ich przebieg i niwelować widoczne cechy wiotczenia skóry. W przypadkach znacznie rozwiniętego i już zaawansowanego procesu starzenia mezoterapię powinno się uzupełniać innymi metodami odmładzającymi takimi jak zabiegi nawilżające, pilingi, laseroterapia ( fotoodmładzanie), mikrodermabrazja, karboksyterapia, a także zabiegi z zastosowaniem toksyny botulinowej (Botoxu).
Terapię stosuje się w celu poprawy kondycji, odmłodzenia, ujędrnienia skóry, w leczeniu przerzedzenia i wypadaniu włosów, oraz cellulitu.
 Stosując mezoterapię należy pamiętać o zdrowym stylu życia, wypijać 2l wody dziennie, pamiętać o aktywności fizycznej, wyeliminowaniu złych nawyków żywieniowych.
 
Przeciwskazania:
alergia na składniki preparatu, alergia na konserwanty, ciąża, okres karmienia piersią, nie stabilna cukrzyca,
stany zapalne na skórze, czynne infekcje wirusowe, bakteryjne, grzybicze, skóra źle tolerująca iniekcje,
skłonność do powstawania bliznowców i zaburzeń pigmentacyjnych, stosowanie leków przeciwzakrzepowych np. heparyna, aktywna opryszczka w obszarach podawanych zabiegowi, choroba autoimmunologiczna

Tydzień przed zabiegiem można stosować preparat z witaminą K. Dwa dni przed planowanym zabiegiem nie można przyjmować aspiryny, oraz produktów zawierających enzymy. Przed leczeniem skóry głowy należy umyć włosy. Nie należy przyjmować szczepionek 1 tydzień przed planowanym zabiegiem.
 
Po zabiegu:
-  należy unikać kąpieli w wanie, sauny, masażu, maseczek błotnych, drenażu limfatycznego prze 24 godziny
- należy unikać opalania i wizyty w solarium przez 48-72 godzin
- nie można stosować radioterapii ani elektroterapii przez 3 dni
- nie powinno nosić się barwionych, nowych lub bardzo obcisłych ubrań, które mogą pozostać w kontakcie z leczoną okolicą 
- standardowa pielęgnacja skóry może zostać wznowiona po 24 godzinach

 

 
 
redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu jeden obszar 125 zł, pakiet 10 zabiegów 770 zł,
pakiet 10 zabiegów dwa obszary 1050 zł,
 
zasinienia i cienie powiek łączone z innym zabiegiem 50 zł,
skóra głowy- włosy 175 zł,
pakiet 10 zabiegów 1050 zł   
Karboksyterapia
To terapia dwutlenkiem węgla zwanym "cudownym gazem", uważana przez niektórych znawców medycyny estetycznej za największy przełom, ze względu na wskazania medyczne i estetyczne, od czasu pojawienia się toksyny botulinowej.
 Metoda ta znana i wykorzystywana była już w latach 30-tych, gdzie poddawano pacjentów z niewydolnością żylną kąpielom w wodzie nasyconej dwutlenkiem węgla. Natomiast w latach 90-tych zaczęto stosować śródskórne iniekcje CO2 w celu leczenia miażdżycy oraz cukrzycowych owrzodzeń. Wówczas wtedy poczyniono obserwacje, że efektami ubocznymi prowadzonych leczniczo terapii jest znaczna poprawa kondycji skóry i jej wyglądu.
 Zabieg polega na podawaniu dwutlenku węgla cieniutkimi igłami podskórnie lub śródskórnie  w określone obszary.  Wstrzyknięcie podskórne dwutlenku węgla powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych i poprawę krążenia krwi. Proces ten sprzyja zwiększonej produkcji kolagenu, poprawie retencji wody oraz eliminowaniu obrzęków. Efekty jakie uzyskujemy, to nie tylko zdecydowana poprawa skóry, ale i zwiększenie jej grubości. 
Karboksyterapia nie jest zabiegiem bardzo bolesnym, towarzyszy jej uczucie pieczenie, lekkiego ucisku. Podanie CO2 w okolice powiek wywołuje obrzęk, który ustępuje w ciągu 5-10 minut, sporadycznie niewielkie opuchnięcie może utrzymać się do następnego dnia po zabiegu.  Zabieg zwiększa przepływ krwi, nogi wydają się cięższe i gorące w obrębie nakłucia, można zaobserwować  zaczerwienienie i wzrost temperatury skóry, objawy te zazwyczaj ustępują w przeciągu 10-15 minut.
 Dwutlenek węgla jest nie toksycznym gazem wytwarzanym naturalnie przez komórki naszego organizmu w wyniku normalnego metabolizmu. Terapia nie powoduje wytwarzania wolnych rodników, nie podwyższa ciśnienia krwi, nie powoduje alergii. Gaz eliminowany jest przez płuca, nerki i skórę.
 Ze względu na bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa i nieinwazyjność zabiegi mogą być przeprowadzane niezależnie od pory roku, nasłonecznienia i temperatury otoczenia.
 Zabieg stosuje się w celu poprawy kolorytu i elastyczności skóry, pobudzenia produkcji kolagenu, zmniejszenia cellulitu, oraz redukcji tkanki tłuszczowej.
 Po zabiegu do 4 godzin należy unikać kąpieli w zimnej wodzie.
Wskazania:
rewitalizacja skóry, leczenie wypadania włosów, zmniejszenie ilości tłuszczu w podawanym obszarze, zmniejszenie cellulitu, zmniejszenie rozstępów, redukcja zmarszczek i cieni pod oczami, rewitalizacja powiek, likwidacja blizn, także potrądzikowych
Przeciwwskazania:
ciąża i laktacja, obecność wirusa HIV i WZW, opryszczka, niewydolność nerek,
niewydolność oddechowa i astma, epilepsja, zakażenie bakteryjne, wirusowe i grzybicze w miejscu aplikacji, zgorzel, terapie przeciwnowotworowe, nowotwory i niezdiagnozowane guzy, ostre zakrzepowe zapalenie żył, zakrzepica, zbyt wysokie nie leczone ciśnienie krwi, przebyty udar mózgu,choroby serca, choroby autoimmunologiczne (RZS, Hashimoto, SM, Toczeń rumieniowaty), przyjmowanie antykoagulantów (Akard, Heparyna, Aspiryna), jaskra, zabiegi chirurgiczne gałki ocznej, laserowa korekta wzroku przy zabiegu okolic oczu 
Obszary zabiegowe:
owłosiona skóra głowy - wzmocnienie cebulek włosów i zapobieganie ich wypadaniu 
Cena zabiegu 250 zł, pakiet 10 zabiegów 1750 zł
zabieg wykonuje się w serii od 6-12 zabiegów co 7-14 dni
twarz - redukcja zmarszczek poprzez pobudzenie procesów syntezy kolagenu, regeneracji skóry i mikrokrążenia
Cena zabiegu 150 zł, pakiet 6 zabiegów 720 zł,
zabieg wykonuje się w serii od 4-8 zabiegów wykonywanych 1-2 razy w miesiącu
twarz, szyja -  redukcja zmarszczek poprzez pobudzenie procesów syntezy kolagenu, regeneracji skóry i mikrokrążenia
Cena zabiegu 180 zł, pakiet 6 zabiegów 750 zł,
zabieg wykonuje się w serii od 4-8 zabiegów wykonywanych 1-2 razy w miesiącu,
twarzy, szyja, dekolt - redukcja zmarszczek poprzez pobudzenie procesów syntezy kolagenu, regeneracji skóry i mikrokrążenia
Cena zabiegu 210 zł, pakiet 6 zabiegów 880 zł,
zabieg wykonuje się w serii  od 4-8 zabiegów wykonywanych 1-2 razy w miesiącu,
okolice oczu -  kurze łapki, redukcja cieni pod oczami, przepukliny tłuszczowe pod dolna powieką, pogrubienie naskórka i redukcja zmarszczek
Cena zabiegu 100 zł, pakiet 6 zabiegów 450 zł,
zabieg wykonuje się w serii  4-8 zabiegów wykonywanych 1-2 razy w miesiącu,   
brzuch, pośladki, uda, kolana, łydki - redukcja tkanki tłuszczowej oraz cellulitu
Cena zabiegu za jeden obszar 180 zł, pakiet 10 zabiegów 1100 zł,  
wykonujemy w serii minimum 10 zabiegów co 7-14 dni,
dłonie - regeneracja skóry i poprawa kolorytu Cena zabiegu 150 zł
blizny i rozstępy- regeneracja tkanek i redukcja widoczności defektów
Cena zabiegu uzależniona jest od powierzchni poddanej terapii 50zł -180zł,
 wykonuje się 6-12 zbiegów w odstępach 7-14 dni  

 
 +48 695 809 807                                                                                            Łąkowa 73    05-822 Milanówek
  aga.gabinetkosmetyczny@gmail.com
Copyright ©2018 Aga Gabinet Kosmetyczny, All Rights Reserved.
free website
built with
kopage