Zadzwoń: +48 695 809 807  lub umów się online:

aga.gabinetkosmetyczny@gmail.com

Łąkowa 73 Milanówek

UMÓW WIZYTĘ

istagram,
fb,

W okresie dojrzewania u nastolatka dochodzi do wielu zmian fizycznych, czy hormonalnych, pojawia się charakterystyczne owłosienie na ciele i twarzy, następuje typowe rozłożenie się tłuszczu w organizmie.

Towarzyszy temu tzw burza hormonalna w wyniku której dochodzi do zwiększonego wydzielania sebum w okolicy twarzy, szyi, dekoltu, ramion, czy pleców, zaczynają przetłuszczać się włosy i nasila się pocenie. W tym okresie zaczyna dość często pojawiać się trądzik, który może mieć postać zaskórników, ropowiczą, czy zmian grudkowo-krostkowych, to jest najczęściej moment w który młodzież w gabinecie kosmetycznym szuka pomocy i wsparcia.

Kuracja antytrądzikowa w ramach „młodzież w gabinecie” obejmuje zabiegi regulujące mikrobiom skóry, przyczyniające się do regulacji płaszcza hydrolipidowego. W tym celu dobieramy terapię korzystając ze wsparcia preparatów Gen Factor, Creme Bar, czy Arkana. Zdarza się że wspieramy kurację zabiegiem oczyszczania manualnego, aby przyspieszyć jej efekt. Nie należy jednak traktować manualnego oczyszczania skóry jako zabieg leczniczy, jest ono jedynie uzupełnieniem kuracji antytrądzikowej. 

Oferta „ młodzież w gabinecie” to nie tylko zabiegi kosmetyczne w gabinecie, ale również właściwie dobrana pielęgnacja domowa, oparta na kosmetykach które stymulują naturalne procesy zdrowotne skóry, odbudowując jej barierę ochronną. Przywracają prawidłowe funkcjonowanie naskórka, likwidując powstałe skutki nieodpowiedniej pielęgnacji cery.

 

Program „młodzież w gabinecie” to :

  • promocyjne ceny zabiegów pielęgnacyjnych, czy oczyszczania twarzy,

  • pakiety zabiegowe w skład których wchodzi pielęgnacja gabinetowa oraz pielęgnacja domowa.

 

gabinet kosmetyczny, Książenie, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki, Brwinów, GenFactor, Lycon, wosk, depilacja, pielęgnacja, masaż liftingujący

Młodzież w gabinecie

Pakiet zabiegowy II

Pakiet zabiegowy I

840 zł 

950 zł 

Czyszczenie młodzieżowe                           

Czyszczenie młodzieżowe twarz + dekolt 

Czyszczenie młodzieżowe plecy               

Pakiet I w "młodzież w gabinecie" obejmuje  4 zabiegi  wykonywane w gabinecie + zestaw kosmetyków do pielęgnacji domowej składających się z żelu do mycia twarzy, toniku oraz 2 kremów.

Pakiet I w "młodzież w gabinecie" obejmuje  4 zabiegi  wykonywane w gabinecie + zestaw kosmetyków do pielęgnacji domowej składających się z żelu do mycia twarzy, toniku oraz 1 kremu .

167 zł 

155 zł

147 zł

102 zł

piłka 2
uśmiech
piłka

Oferta "młodzież w gabinecie" skierowana jest do osób do 18 roku życia.

młodzież w gabinecie
Aga Gabinet kosmetyczny