Młodzież w gabinecie

młodzież w gabinecie

Oferta "młodzież w gabinecie" skierowana jest do osób do 18 roku życia.

piłka
uśmiech
piłka 2

Pakiet I w "młodzież w gabinecie" obejmuje  4 zabiegi twarzy wykonywane w gabinecie + zestaw kosmetyków Creme Bar do pielęgnacji domowej składających się z żelu do mycia twarzy, toniku oraz 1 kremu.

Pakiet II w "młodzież w gabinecie" obejmuje  4 zabiegi twarzy wykonywane w gabinecie + zestaw kosmetyków Creme Bar do pielęgnacji domowej składających się z żelu do mycia twarzy, toniku oraz 2 kremów.

Młodzież w gabinecie

UMÓW WIZYTĘ

W okresie dojrzewania u nastolatka dochodzi do wielu zmian fizycznych, czy hormonalnych, pojawia się charakterystyczne owłosienie na ciele i twarzy, następuje typowe rozłożenie się tłuszczu w organizmie.

Towarzyszy temu tzw burza hormonalna w wyniku której dochodzi do zwiększonego wydzielania sebum w okolicy twarzy, szyi, dekoltu, ramion, czy pleców, zaczynają przetłuszczać się włosy i nasila się pocenie. W tym okresie zaczyna dość często pojawiać się trądzik, który może mieć postać zaskórników, ropowiczą, czy zmian grudkowo-krostkowych, to jest najczęściej moment w który młodzież w gabinecie kosmetycznym szuka pomocy i wsparcia.

Kuracja antytrądzikowa w ramach „młodzież w gabinecie” obejmuje zabiegi regulujące mikrobiom skóry, przyczyniające się do regulacji płaszcza hydrolipidowego. W tym celu dobieramy terapię korzystając ze wsparcia preparatów Gen Factor, Creme Bar, czy Arkana. Zdarza się że wspieramy kurację zabiegiem oczyszczania manualnego, aby przyspieszyć jej efekt. Nie należy jednak traktować manualnego oczyszczania skóry jako zabieg leczniczy, jest ono jedynie uzupełnieniem kuracji antytrądzikowej. 

Oferta „ młodzież w gabinecie” to nie tylko zabiegi kosmetyczne w gabinecie, ale również właściwie dobrana pielęgnacja domowa, oparta na kosmetykach które stymulują naturalne procesy zdrowotne skóry, odbudowując jej barierę ochronną. Przywracają prawidłowe funkcjonowanie naskórka, likwidując powstałe skutki nieodpowiedniej pielęgnacji cery.

 

Program „młodzież w gabinecie” to :

  • promocyjne ceny zabiegów pielęgnacyjnych, czy oczyszczania twarzy,

  • pakiety zabiegowe w skład których wchodzi pielęgnacja gabinetowa oraz pielęgnacja domowa.

 

fb,
istagram,

UMÓW WIZYTĘ

Zadzwoń: +48 695 809 807  lub umów się online:

aga.gabinetkosmetyczny@gmail.com

Łąkowa 73 Milanówek

Aga Gabinet Kosmetyczny

gabinet kosmetyczny, Książenie, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki, Brwinów, GenFactor, Lycon, wosk, depilacja, pielęgnacja, masaż liftingujący