UMÓW WIZYTĘ

Zadzwoń:

+48 695 809 807 

lub umów się online:

Masz pytania lub chcesz ustalić termin? 

Umów się na wizytę

Aga Gabinet Kosmetyczny

Istnieje od 2006 roku jest salonem urody z niepowtarzalną domową atmosferą w zaciszu, której z łatwością można zapomnieć o problemach i stresie dnia codziennego oraz zadbać o piękno skóry twarzy i ciała.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą zabiegów, oraz odwiedzenia naszego gabinetu.


Poznaj nas bliżej

O nas

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Zadzwoń: +48 695 809 807  lub umów się online:

aga.gabinetkosmetyczny@gmail.com

UMÓW WIZYTĘ

Aga Gabinet Kosmetyczny

PRACUJEMY Z

Lycon firma założona w 1978 roku w Australii przez Lydię Jordane cieszy się zasłużoną renomą w ponad 70 krajach, ze wględu na niedoścignioną jakość produktów.

Lydia jako pierwsza wykorzystała w woskach do depilacji odżywcze właściwości azulenu, aloesu, rumianku, róży oraz lawendy.

Do produkcji wosków Lycon używa się jedynie naturalnych składników m.in. olejków aromaterapeutycznych oraz najwyższej jakości żywic. 

Thuya to hiszpańska firma zajmująca się  rozwojem i produkcją produktów dla przemysłu kosmetycznego.

Produkty firmy Thuya spełniają wymogi wysokiej jakości kontroli zgodnie z europejskimi standardami kosmetycznymi (Genetest), są opracowywane we własnym laboratorium w Barcelonie, ich skład chemiczny jest bardzo bezpieczny dla zdrowia, przechodzą stałe testy dermatologiczne, okulistyczne i są certyfikowane.

Elleebana australijska marka która jest pionierem w dziedzinie liftingu rzęs.

Nazwa marki Elleebana oznacza piękno i spokój, a jej logo przedstawiające drzewo symbolizuje lata wzrostu i rozwoju firmy.

Théo Marvée  powstała we Francji w połowie lat 90 jako jedna z marek laboratorium specjalizującego się w przetwórstwie kosmetycznym alg.
Obecnie Théo Marvée jest marką globalną.
Zespół specjalistów tworzy rewolucyjne receptury i przy współpracy wielu najlepszych światowych laboratoriów produkuje kosmetyki zadziwiające coraz szersze rzesze klientów.
Firma powstała z miłości do piękna, inspirowana ideą zatrzymania i cofnięcia czasu.
Głównym założeniem przy pracy nad produktami kosmetycznymi jest chęć dostarczenia kosmetyków o niespotykanej do tej pory sile działania, które mogłyby być dostępna dla wszystkich a nie jedynie dla finansowej elity. Łącząc magię, tradycję i nowoczesność Théo Marvée zatrzymuje czas sprawiając, że przestaje mieć on znaczenie. 

Arkana to polska marka, która swoimi innowacjami z zakresu profesjonalnej kosmetologii dzieli się od 2011 roku.

Otwarta na światowe nowości z branży uważnie je śledzi, ale też sama  inicjuje, czego wyrazem są nowatorskie dermokosmetyki, które przekraczają granicę tradycyjnej pielęgnacji.

Jako pierwsza  w Polsce wprowadziła peptyd Progeline™ uznany międzynarodową innowacją wśród składników aktywnych w 2012 roku. 

Firma nie spoczywa jednak na laurach, nieustannie pracuje nad tym, aby dostarczać Klientom produktów, które dzięki wysoce skoncentrowanym substancjom aktywnym zapewnią szybkie i trwałe efekty.

Idealna kompozycja sprawia, że pozostają one biozgodne z potrzebami nawet najbardziej wymagającej skóry.

Wszystko zaczęło się pewnego dnia, kiedy mąż postanowił ofiarować swojej żonie wyjątkowy prezent…
Wynalazcą receptury Revitalash jest Doktor Michał Brinkenhoff. Był to specjalny prezent dla jego żony Gayle, która zachorowała na raka piersi. Agresywna chemioterapia uszkodziła jej piękne rzęsy, które stały się rzadkie i kruche.
Idea produktu narodziła się z miłości męża do żony, który chciał pomóc żonie w powrocie do zdrowia.
Dziś produkt jest dostępny dla wszystkich kobiet, które chcą mieć piękne rzęsy.
Gayle i Michał Brinkenhoff przeznaczają część dochodu ze sprzedaży Revitalash na badania dotyczące raka piersi oraz inicjatywy edukacyjne z tym związane.
 
”Często czujemy się bezradni, gdy ktoś, kogo kochamy cierpi. Jestem bardzo szczęśliwy, że mogłem pomóc mojej żonie w powrocie do zdrowia. Patrzyłem jak cieszy się ze swoich pięknie wyglądających rzęs i nabiera sił do walki z chorobą.”Dr Michał Brinkenhoff

RevitaLash

to wyjątkowo skuteczna trychologiczna linia preparatów do włosów i skóry głowy rozwijająca misję produktów marki RevitaLash®. 
Linia ReGenesisTM by RevitaLash® wykorzystuje znane molekuły doktora Brinkenhoffa chronione patentem technologii BioPeptin Complex®!