Panowie

fb,
istagram,

UMÓW WIZYTĘ

Zadzwoń: +48 695 809 807  lub umów się online:

aga.gabinetkosmetyczny@gmail.com

Łąkowa 73 Milanówek

dla Niego

Aga Gabinet Kosmetyczny

Lycon Manifico

Specjalnie dla mężczyzn Lycon opracował linię produktów Manifico.

Twardy hybrydowy wosk MANIFICO to mieszanka tradycyjnej formuły naturalnej żywicy sosnowej LYCON, która skutecznie usuwa krótkie i szorstkie włosy oraz syntetycznego wosku LYCOtec, który zapewnia elastyczność. Ten niezwykły wosk pracuje w niskich temperaturach i jest wzbogacony o dwutlenek tytanu, mikromikę i australijskie drzewo sandałowe, które koją i chronią skórę, oferując najbardziej komfortową i praktycznie bezbolesną depilację woskiem.

MANIFICO jest tak delikatny, że możemy kilkukrotnie nałożyć go na depilowane obszary ciała. Jednocześnie jest niezwykle skuteczny, ponieważ usuwa włosy o długości zaledwie 1 mm. Produkt bezglutenowy i nietestowany na zwierzętach.

Strip Wax  - opracowany specjalnie dla mężczyzn turkusowy wosk miękki z mikromiką oraz wyciągami z rumianku i australijskiego drzewa sandałowego. Idealny dla skóry wrażliwej i mocnych włosów.

 

Manifico Finihing Lotion - nawilżający balsam po depilacji o zmysłowym, męskim zapachu. Zawiera kojące wyciągi z australijskiego drzewa sandałowego i jagody pieprza tasmańskiego. Skutecznie nawilża i chroni skórę po wszystkich zabiegach depilacji woskiem, odpowiedni do twarzy i ciała. Produkt bezglutenowy i nietestowany na zwierzętach.

Manifico Double Action Oil - stosowany przed aplikacją Hot Wax. Chroni skórę podczas woskowania, zapewniając, że wosk chwyta tylko włosy, a nie skórę. Jeśli skóra jest bardzo sucha, olejek Manifico Double Action Oil jest idealny przed nałożeniem Strip Wax. Znakomicie nadaje się również na zakończenie depilacji woskiem w celu złagodzenia, nawilżenia i usunięcia ewentualnych lepkich pozostałości.

Olejek Manifico ma Double Action ma przyjemny męski zapach i sprawia, że depilacja woskiem jest wyjątkowo komfortowa i praktycznie bezbolesna.

Manifico Skin Cleanser - delikatny, odświeżający płyn oczyszczający do skóry o męskim zapachu, który skutecznie odtłuszcza skórę, usuwa pot, zanieczyszczenia i pozostałości kremu przed każdą depilacją. 

Stosujemy go zarówno do oczyszczania skóry przed zabiegiem jak i zamykania mieszków włosowych po zakończeniu depilacji woskiem. Nie wysusza naskórka, nie wywołuje podrażnień.

 

Depilacja Laserowa

Zabieg depilacji laserowej polega emitowaniu  światła, które pochłaniane jest przez  barwnik włosa (melaninę) w trzonie włosa i mieszku włosowym, następnie przekształca się w ciepło, zwiększając temperaturę mieszka włosowego i powodując tym samym jego uszkodzenie. Połączenie trzech technik laserowych o różnych długościach fal (laser aleksandrytowy 755nm, laser diodowy 808 nm, laser neodymowoyagowy 1064 nm) pozwala dotrzeć do każdego rodzaju włosów które są aktualnie w fazie wzrostu (anagen).

Zabieg zazwyczaj wykonujemy w serii od 5-10 zabiegów w odstępach od 4-12 tygodni.

UMÓW WIZYTĘ

gabinet kosmetyczny, Książenie, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki, Brwinów, GenFactor, Lycon, wosk, depilacja, pielęgnacja, masaż liftingujący