regeneracja, odżywianie rzęs, regeneracja nowi, gabinet kosmetyczny, kosmetyka, kosmetyczka
to wyjątkowo skuteczna trychologiczna linia preparatów do włosów i skóry głowy rozwijająca misję produktów marki RevitaLash®. 
Linia ReGenesisTM by RevitaLash® wykorzystuje znane molekuły doktora Brinkenhoffa chronione patentem technologii BioPeptin Complex®!
 
gabinet kosmetyczny, kosmetyczka, kosmetyka, pielęgnacja, brwi, rzęsy, odżyka, odżywianie, regeneracja rzęs, brwi gabinet kosmetyczny

RevitaLash

 to polska marka, która swoimi innowacjami z zakresu profesjonalnej kosmetologii dzieli się od 2011 roku.

Otwarta na światowe nowości z branży uważnie je śledzi, ale też sama  inicjuje, czego wyrazem są nowatorskie dermokosmetyki, które przekraczają granicę tradycyjnej pielęgnacji.

Jako pierwsza  w Polsce wprowadziła peptyd Progeline™ uznany międzynarodową innowacją wśród składników aktywnych w 2012 roku. 

Firma nie spoczywa jednak na laurach, nieustannie pracuje nad tym, aby dostarczać Klientom produktów, które dzięki wysoce skoncentrowanym substancjom aktywnym zapewnią szybkie i trwałe efekty.

Idealna kompozycja sprawia, że pozostają one biozgodne z potrzebami nawet najbardziej wymagającej skóry.

Wszystko zaczęło się pewnego dnia, kiedy mąż postanowił ofiarować swojej żonie wyjątkowy prezent…
Wynalazcą receptury Revitalash jest Doktor Michał Brinkenhoff. Był to specjalny prezent dla jego żony Gayle, która zachorowała na raka piersi. Agresywna chemioterapia uszkodziła jej piękne rzęsy, które stały się rzadkie i kruche.
Idea produktu narodziła się z miłości męża do żony, który chciał pomóc żonie w powrocie do zdrowia.
Dziś produkt jest dostępny dla wszystkich kobiet, które chcą mieć piękne rzęsy.
Gayle i Michał Brinkenhoff przeznaczają część dochodu ze sprzedaży Revitalash na badania dotyczące raka piersi oraz inicjatywy edukacyjne z tym związane.
 
”Często czujemy się bezradni, gdy ktoś, kogo kochamy cierpi. Jestem bardzo szczęśliwy, że mogłem pomóc mojej żonie w powrocie do zdrowia. Patrzyłem jak cieszy się ze swoich pięknie wyglądających rzęs i nabiera sił do walki z chorobą.”Dr Michał Brinkenhoff
arkana, pielęgnacja, kosmetyka, kremy, gabinet kosmetyczny, pielęgnacja skóry, retibrazja, retinopatia, witamina C, serum , zmarszczki, odnowa, relaks,
Powstała we Francji w połowie lat 90 jako jedna z marek laboratorium specjalizującego się w przetwórstwie kosmetycznym alg.
Obecnie Théo Marvée jest marką globalną.
Zespół specjalistów tworzy rewolucyjne receptury i przy współpracy wielu najlepszych światowych laboratoriów produkuje kosmetyki zadziwiające coraz szersze rzesze klientów.
Firma powstała z miłości do piękna, inspirowana ideą zatrzymania i cofnięcia czasu.
Głównym założeniem przy pracy nad produktami kosmetycznymi jest chęć dostarczenia kosmetyków o niespotykanej do tej pory sile działania, które mogłyby być dostępna dla wszystkich a nie jedynie dla finansowej elity. Łącząc magię, tradycję i nowoczesność Théo Marvée zatrzymuje czas sprawiając, że przestaje mieć on znaczenie. 
TheoMarvee, kosmetyka, gabinet kosmetyczny, kosmetyczka, zabiegi, pielęgnacja, nawilżanie Eye TOox, retibrazja, kwasy, złuszczanie, nawilżanie

 Australijska marka która jest pionierem w dziedzinie liftingu rzęs.

Nazwa marki Elleebana oznacza piękno i spokój, a jej logo przedstawiające drzewo symbolizuje lata wzrostu i rozwoju firmy.

rzęsy, laminacja rzęs, lifting rzęs, elleebana, pielęgnacja, gabinet kosmetyczny, stylistka oka,

 Hiszpańska firma zajmująca się  rozwojem i produkcją produktów dla przemysłu kosmetycznego.

Produkty firmy Thuya spełniają wymogi wysokiej jakości kontroli zgodnie z europejskimi standardami kosmetycznymi (Genetest), są opracowywane we własnym laboratorium w Barcelonie, ich skład chemiczny jest bardzo bezpieczny dla zdrowia, przechodzą stałe testy dermatologiczne, okulistyczne i są certyfikowane.

laminacja brwi, henna, farbka, koloryzacja brwi, stylizacja  oka, gabinet kosmetyczny

Firma założona w 1978 roku w Australii przez Lydię Jordane cieszy się zasłużoną renomą w ponad 70 krajach, ze wględu na niedoścignioną jakość produktów.

Lydia jako pierwsza wykorzystała w woskach do depilacji odżywcze właściwości azulenu, aloesu, rumianku, róży oraz lawendy.

Do produkcji wosków Lycon używa się jedynie naturalnych składników m.in. olejków aromaterapeutycznych oraz najwyższej jakości żywic. 

gabinet kosmetyczny, depilacja, lycon wosk, Milanówek, brwinówn, podkowa leśna, Grodzisk Mazowiecki, kosmetyczka

Grupa 14 polskich naukowców pod kierownictwem dr Wojciecha Karwowskiego, specjalisty w dziedzinie bioinżynierii tkankowej i biomedycznej, stworzyła innowacyjne i przełomowe receptury. Wieloletnie badania w laboratoriach inżynierii tkankowej wykazały wysoką skuteczność preparatu.

Gen factor to nowoczesne preparaty inżynierii tkankowej służące do pielęgnacji skóry zmienionej chorobowo: łuszczyca, AZS, trądzik, oparzenia, inne dermatozy, a także świetnie się sprawdza w terapiach anti aging, blizn i rozstępów.

Marką łączącą polską myśl technologiczną oraz niemiecka jakość. Produkcja kosmoceutyków odbywa się w zbudowanym specjalnie na potrzeby firmy homogenizatorze. Pozwala on na produkcję pozbawionych konserwantów i emulatorów Baz IQ które wykorzystywane są do tworzenia kremów oraz masek zabiegowych. 

Creme Bar w swoich produktach wykorzystuje surowce w 100% wegańskie.  

UMÓW WIZYTĘ

Aga Gabinet Kosmetyczny

Pracujemy z

depilacja, laminacja, pielęgnacja, kosmetyka, kosmetyczka, gabinet kosmetyczny, Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, brwinów, podkowa, arkana, Thuya, genfactor,

Thuya

Elleebana

            Blomdahl Medical  szwedzka firma która projektuje i produkuje hipoalergiczną biżuterię przyjazną dla skóry oraz aparaty do przekłuwania uszu i nosa.

    Firma od 1985 roku dzięki wspólnej pracy Karla i jego ojca Larsa Blomdahla zaczęła wprowadzać innowacje, oparte na wieloletnim doświadczeniu Larsa, dzięki którym opracowali pierwszy w świecie kolczyk do przekłuwania uszu z czystego plastiku medycznego z zerową (0%) zawartością niklu. 

    Lars i Karl zdając sobie sprawę z wad i zagrożeń jakie niosą ze sobą ówczesne aparaty i techniki przekłuwania uszu, poszukiwali rozwiązań, które pozwoliłyby uniknąć niebezpieczeństwa zakażenia się poprzez kontakt z krwią chorobami wirusowymi takimi jak np. AIDS czy zapalenie wątroby typu B. Wzorując się na standardach obowiązujących w służbie zdrowia, opracowali bezpieczny, higieniczny system przekłuwania uszu - Blomdahl Medical Ear Piercing. 

    Blomdahl, jako pierwszy na świecie, zastosował do przekłuwania uszu sterylną, jednorazową kasetę z kolczykiem i zatyczką. 

„Nasza biżuteria zawsze będzie zarówno piękna, jak i bezpieczna” - Karl Blomdahl, założyciel Blomdahl Medical

Blomdahl

fb,
istagram,

UMÓW WIZYTĘ

Zadzwoń: +48 695 809 807  lub umów się online:

aga.gabinetkosmetyczny@gmail.com

Łąkowa 73 Milanówek